پیام فرستادن
aboutus

Nanjing Barway Technology Co., Ltd.

Nanjing Barway Technology Co., Ltd. Nanjing Barway Technology Co., Ltd. Nanjing Barway Technology Co., Ltd.
1 2 3
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
عامل
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: باروی
تعداد کارمندان: 5~10
فروش سالانه: 300000-500000
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

شرکت فناوری نانجینگ باروی، آموزشی ویبولیتین در 12 مارس 2007 تأسیس شد و یک تعهد حرفه ای به بارکد، RFID و توسعه نرم افزار تجاری POS، برنامه های کاربردی فناوری و خدمات شرکت های با فناوری پیشرفته است. این شرکت به عنوان "یکپارچه ساز حرفه ای برنامه بارکد، تجهیزات بارکد و تامین کننده مواد مصرفی بارکد" موقعیت دارد. مدیریت اصلی، پرسنل فنی و بازاریابی این شرکت دارای بیش از ده سال تجربه کاری، انباشته تجربه صنعت غنی و موارد کاربردی هستند. مشتریان در تولید، خرده فروشی، موسسات تحقیقاتی علمی، کتاب، تدارکات و حمل و نقل، پست، دخانیات، برق و خدمات عمومی و سایر صنایع. برای کاربرانی که نیازهای کاربردی مختلف دارند، مانند مدیریت انبار/دارایی، جمع آوری داده های بی سیم، مدیریت اجرایی تولید، چاپ جهانی و غیره، ما قادریم راه حل های طراحی نرم افزاری و سخت افزاری پیچیده ای ارائه دهیم و بتوانیم اثر واقعی برنامه را ردیابی کنیم. برای مدت طولانی، طرح فنی، انتخاب تجهیزات و مواد مصرفی بدون درز استفاده می شود. ما از فلسفه کسب‌وکار مبتنی بر فناوری، خدمات‌محور حمایت می‌کنیم، به مزیت‌های فنی شرکت بازی کامل می‌دهیم و به ارائه بهترین راه‌حل‌ها، با محصولات با کیفیت بالا و خدمات حرفه‌ای، که عمیقاً ریشه در بازار برنامه‌های بارکد دارد، ادامه می‌دهیم. برای اکثر کاربرانی که مدیریت اطلاعات در بال‌های برخاستن وصل هستند.

تاریخ

شرکت فناوری نانجینگ باروی، آموزشی ویبولیتین در 12 مارس 2007 تأسیس شد و یک تعهد حرفه ای به بارکد، RFID و توسعه نرم افزار تجاری POS، برنامه های کاربردی فناوری و خدمات شرکت های با فناوری پیشرفته است.

سرویس

ما متخصصی هستیم که به توسعه بارکد و نرم افزار مدیریت برنامه RFID، ادغام سخت افزار بارکد و RFID (پرینترهای بارکد، اسکنر بارکد، پایانه های جمع آوری داده ها و سایر تجهیزات مرتبط)، تولید مواد مصرفی بارکد (برچسب، نوار انتقال حرارتی) اختصاص داده شده است. یکپارچه سازهای سیستم فروش و خدمات
پرسنل مدیریت اصلی، پرسنل فنی و پرسنل بازاریابی شرکت ما بیش از ده سال تجربه کاری دارند، آنها تجربه صنعتی و موارد کاربردی غنی را جمع آوری کرده اند، کاربران ما بسیاری از صنایع مانند تولید، خرده فروشی، موسسه دانشگاهی، کتاب، تدارکات، پست، را پوشش می دهند. دخانیات، برق و خدمات عمومی.

تیم ما

ما تیم تکنسین حرفه ای در این زمینه داریم، از مشتریانی از سراسر جهان استقبال می کنیم که از وب سایت ما بازدید می کنند و در صورت نیاز به ما اطلاع می دهند، ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات خوبی به شما هستیم!

 

چین Nanjing Barway Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

اطلاعات تماس